Sweet Bonanza Kazanma Taktikleri

Casino oyunları denince ilk akla gelen oyunlardan olan slot oyunları son dönemde milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilmeye başlandı. Bu oyunlardan bir tanesi olan Sweet Bonanza, hem eğlenceli hem de bol kazançlı olması nedeniyle birçok oyuncunun dikkatini çekiyor. Siz de sweet bonanza oyunu ile hem para kazanabilir hem de eğlenebilirsiniz. Ancak oyunda kolay ve hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız belirli taktikler uygulayabilirsiniz. Sweet bonanza kazanma taktikleri sayesinde siz de çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

B10 Giriş
sweet bonanza oyun taktikleri ile kazan
sweet bonanza oyun taktikleri ile kazan

Sweet Bonanza Taktikleri

Sweet bonanza oynayan oyuncuların sayısı her geçen gün artınca oyuncular da sweet bonanza kazanama taktikleri nelerdir diye merak ediyor. Oyun şans oyunu olsa da tamamen şansa bağlı bir oyun olmadığından uygulayabileceğiniz bazı küçük taktikler bulunuyor. Öncelikle oyunda devam edebilmek için her turda en az 4 patlatma yapmalısınız. Patlatmalar ise 8 adet şeker yan yana geldiğinde gerçekleşiyor.

CM Giriş

Oyunda en kolay kalpli şekerler patlar. Kalpli şekerleri patlatarak puanları toplamanız durumunda oyun size bir bomba verecektir. Almış olduğunuz bomba ile de patlatması daha zor olan şekerleri patlatarak oyunda hediye ve bonuslar kazanarak bir sonraki tura geçiş yapabilirsiniz. Bu adımı her turda tekrarlarsanız ve patlatması en kolay olan şekerlere yönelirseniz bu sayede oyunun başlarında yüksek puanlara hızlıca ulaşabilecek ve belirli bir puana ulaştıktan sonrada alacağınız bomba ile patlatması daha zor olan şekerleri patlatabileceksiniz.

MX Giriş

Sweet Bonanza Kazançlı mıdır?

Sweet bonanza kazanma taktikleri ile oyunları kolayca kazanabilirsiniz. Peki, kazançlarınız yüksek olacak mı? Sweet bonanza birçok slot oyununa göre http://www.slotsummit.com/ adresinde daha fazla para kazandırmaktadır. Bu nedenle de birçok oyuncu sweet bonanza slot oyunlarını tercih ediyor. Oyunda kazanmak için en az 8 şekeri patlatmanız gerekiyor. Muz, kalp, kare gibi çok sık gelen şekerleri patlatmak size az puan kazandırır. Ancak nadir şekerleri patlatmanız durumunda nadir hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tek seferde 8 değil de 12 adet şeker patlatırsanız kazanacağınız hediyelerin değeri daha fazla olacaktır. Bu nedenle elinizdeki bombaları nadir şekerleri patlatmaya saklayabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

MB Giriş

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir