Sweet Bonanza Nedir?

Bonanza Nedir?

Pragmatic Play tarafından üretilen Bonanza, bir slot oyunudur. Tasarım açısından kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatan Bonanza, klasik bir şeker patlatma oyununa benzese de içerisinde yer alan hediyeler ve şekerleri patlattıkça düşen heykeller ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. En çok kazandıran slot oyunları arasında yer alan Sweet Bonanza son dönemde birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Sweet bonanza oyununu slot siteleri içerisinde oynamak isteyenler hemen https://slotsiteleri.org/slot/oyunlari/populer/sweet-bonanza/ buradan oynayabilirler.

B10 Giriş

Bonanza Slot Oyunu Nedir?

Bonanza nedir sorusu bu oyunu bilmeyen birçok kişi tarafından merak ediliyor. Oyun içerisinde muz, kalp, kare, üzüm ve benzer şekillerde şekerler yer almaktadır. İlk dört şeker dışındaki şekerler nadir olarak ekrana gelmektedir. Nadir olan şekerler aynı zamanda daha yüksek hediyeler içeriyor. Nadir hediyelere sahip olmak isterseniz nadir gelen şekerleri patlatmaya çabalamalısınız.

CM Giriş

Oyun arka planı ile beraber değişen bir müzik sistemine sahiptir. Bu sayede oyuncular slot oyunundan farklı bir zevk alabiliyorlar. Ayrıca grafiklerin 3D olması Bonanza slot oyununu daha eğlenceli ve dikkat çekici hale getiriyor.

MX Giriş

sweet bonanza ne demek

MB Giriş

Bonanza Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Bonanza nedir ve nasıl oynanır diye merak ediyorsanız basitçe bu oyunda ödeme alabilmek için 8 sembolün eşleşmesini sağlamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Grup olarak yapılacak eşleşmeler sonunda şekerler patlayacaktır. Eğer aynı sütun ya da satırda 8 adet şekeri patlatabilirseniz bu durumda hediye kazanmış olacaksınız. Sürekli eşleşmelerden sonra hediye ve promosyon kazanırsınız.

Bonanza slot oyunu 330 karelik bir oyunda oynanmaktadır. Oyunda 6 sütun ve 5 satır bulunur. 30 karelik alan içerisinde sütun veya satırda yer alan toplamda 8 adet şekeri aynı anda patlatmanız gerekiyor. Eğer aynı anda 12 adet şekeri patlatabilirseniz bu durumda ekstra ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 4 veya daha fazla eşleşme sonucunda turu tamamlamış olursunuz. Turun tamamlanmasından ardından ise 10 adet bedava dönüş kazanırsınız. Her tur ile beraber kazancınız X2’den başlar ve X100’e kadar artabilir. Bir sonraki tura geçebilmek için kazanmış olduğunuz 10 adet dönüş ile en az 4 eşleşme tamamlamanız gerekiyor.

Siz de bonanza nedir ve nasıl oynanır diye merak ediyorsanız artık bu sorunun cevabını biliyorsunuz. Eğer eğlenerek para kazanmak istiyorsanız siz de bonanza slot oyunlarını deneyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir